Kategorie Katalogu: ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ

Home|Kategorie Katalogu: ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ

ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ

Sortuj według: Nazwa Firmy
osłona twarzy
Materiały i półprodukty:
O firmie:

Experteam Sp. z o.o. działa jako zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy w warunkach laboratorium technicznego wdrażają do produkcji nowe wyroby metodą wtrysku tworzyw sztucznych i proszków metali. Naszą domeną jest kompleksowe prowadzenie projektów, począwszy od konstrukcji wyrobów, przez wykonanie formy wtryskowej i uruchomienie produkcji seryjnej. Naszymi klientami są często producenci wyrobów medycznych, motoryzacyjnych, ogrodniczych, oraz innych.

Telefon: 503 828 315
Poczta: Białystok
Województwo: woj. podlaskie
Dodatkowe informacje: oferujemy osłony bezpośrednio do szpitali
okulary ochronne z poliwęglanu
Materiały i półprodukty:
O firmie:

Firma GUMOTIV specjalizuje się w produkcji wyrobów z gumy, silikonu i tworzyw formowanych metodą wtrysku. Ponad 60 lat doświadczeń w przetwórstwie ugruntowały pozycję firmy jako solidnego dostawcę wysokiej jakości wyrobów. Produkowane wyroby mają szerokie zastosowanie w branży instalacyjnej, sanitarnej, gazowej i AGD.

Strona Firmowa: http://www.gumotiv.pl
Telefon: 177492000
Poczta: Mielec
Województwo: woj. podkarpackie
Przyłbica LAMELA
Materiały i półprodukty: ,
O firmie:

Jesteśmy firmą, która aktywnie włączyła się w charytatywne działania pomocy dla jednostek służb medycznych, szpitali oraz WOŚP.
W oparciu o własne zaplecze realizujemy proces produkcyjny przyłbic, które dostarczamy bezpłatnie do celowych jednostek w oparciu o zawarte porozumienia i Umowy. Do swojej produkcji potrzebujemy materiałów (PP MFI, TPE 50 ShA). Zapraszamy do akcji P4L i wspólnego działania!

Strona Firmowa: http://www.lamela.pl
Telefon: +48 607 554619
Poczta: Łowicz
Województwo: woj. łódzkie
Materiały (tworzywa sztuczne) : PP MFI 50, TPE 50 ShA (potrzebne na poczet produkcji bezpłatnych środków ochrony – przyłbice)
LOGO
Materiały i półprodukty: ,
O firmie:

DARMOWE PRZYŁBICE !
OFERUJEMY 1000 SZT. PRZYŁBIC BEZPŁATNIE !!!
Proszę o kontakt z działem sprzedaży:
e-mail: j.mazur@sieroslawscy.com.pl, tel. 17 744 92 20

Sierosławski Group Jan Sierosławski to prężnie działające przedsiębiorstwo, powstałe w 1968 roku.
Firma realizuje kompleksowe usługi w ramach trzech działów: NARZĘDZIOWNI, WTRYSKOWNI oraz LABORATORIUM BADAŃ I ROZWOJU.
W ciągu ostatnich lat zakład wyprodukował kilkaset form wtryskowych dla branży motoryzacyjnej, lotniczej, elektronicznej, elektrycznej, budowlanej oraz RTV i AGD.
NARZĘDZIOWNIA – to miejsce projektowania, konstruowania, wykonywania form wtryskowych, oraz usług naprawy i regeneracji. Wykwalifikowani konstruktorzy używając programów CATIA, NX tworzą formy o różnym stopniu zaawansowania i wykonują analizy MOULD FLOW.
WTRYSKOWNIA – dział produkowania detali plastikowych w różnych kolorach, kształtach, o różnorakim zastosowaniu, o wadze do 10 kg. Tworzywa sztuczne używane do produkcji detali plastikowych to m.in. PA6, PA6 T20, PA66+GF, POM, ABS, PP, PP T20, PP T30, PS, PC, PPT, PPS+GF, PC, PC/ABS.
LABORATORIUM – zaopatrzone w innowacyjne maszyny m. in. aparat DSC, Spektrofotometr, maszynę wytrzymałościową oraz Plastometr.

Telefon: (+48) 17-744-92-30
Poczta: MIELEC
Województwo: woj. podkarpackie
Materiały (tworzywa sztuczne) : PA6, PA6 T20, PA66+GF, POM, ABS, PP, PP T20, PP T30, PS, PC, PPT, PPS+GF, PC, PC/ABS